لیست مراکز فروش

لیست مراکز فروش شرکت دیرگداز اراک در ایران


دفتر مرکزی اراک

ادرس : بلوار مصطفی خمینی –مجتمع تجاری اسمان- بلوک 5 –طبقه 5- واحد 77- کد پستی 3818145558 –شرکت دیرگداز اراک – شماره تماس 08633682984


دفتر مرکزی تهران

ادرس :تهران –خیابان شریعتی _چهار قصر – ابتدای خیابان شهید بهشتی – برج زرین –پلاک 19- طبقه 7- واحد 1-کدپستی 1559649138-شرکت دیرگداز اراک –شماره تماس 02188504019


آقای دکتر سهرابی –تهران

ادرس :تهران – خیابان دیباجی – دیباجی جنوبی – ساختمان سامان – جنب داروخانه – طبقه 4- شماره تماس :09124482534


آقای هروی - مشهد

ادرس: مشهد – بلوار فلسطین – بین فلسطین 3و5 فروشگاه اجر نسوز هروی -شماره تماس :09151102914


آقای فرهنگیان – شیراز

ادرس : 30متری سینما سعدی –نرسیده به فلکه هنگ –نمایندگی کاشی وسرامیک فرهنگیان – شماره تماس 09171113895


آقای باقری منش – قم

ادرس : قم – بلوار امین – بلوار جمهوری – جنب باشگاه بدنسازی – شماره تماس 02532837041


آقای ساعی – کیش

ادرس:کیش – شهرک کارگاهی – ابتدای خیابان مرمر- پلاک 40- نمایشگاه وسنگ وموزاییک ساعی –شماره تماس :09131187420


آقای حمیدی – تبریز

سه راهی ولیعصر – جنب بانک کشاورزی – انبار نیکا – شماره 04133333397 شماره تماس :09141150103


آقای رشید مهر – دزفول

آدرس :دزفول – خیابان 45متری فتح المبین – بین خیابان دهکان وشیخ بهایی – دفتر اجر نمای مرکزی – شماره تماس :09166457187


آقای مهندس صفری – دامغان

ادرس: دامغان میدان امام – خیابان شهید بهشتی –جنب بانک کشاورزی –شماره تماس 09124320902لیست مراکز فروش درخارج از کشور

لیست مراکز فروش شرکت دیرگداز اراک در خارج از کشور


آقای حاج حیوا – عراق

ادرس : عراق – سلیمانیه- محله چپا –خیابان سیور – پاساژلاستیک فروشی حاج حیوا – شماره تماس : 009647701501437


آقای محمد فر – عراق

ادرس :عراق – سلیمانه – شماره تما س : 09148335035


شرکت مقام الامین – تهران
(نمایندگی جنوب عراق – نجف)

ادرس :تهران – خیابان شریعتی – چهار راه قصر – ابتدای خیابان شهید بهشتی – برج زرین – پلاک 21- طبقه 11 – شرکت مقام الا مین –شماره تماس :02188544292


آقای حسنی – عراق و آقای حسن نجف

آقای حسنی – عراق و آقای حسن نجف آدرس: النجف الاشرف،شارع حزام الاخضر ،نهایه شارع الخدمی لحی العداله ،مقابل مدینه الماییه 9647702965606+ عراق دو خط: 9647502840910+ - 9647502840910+


شرکت اوتا - لیتوانی

AVETA COMPANY
Address:A.Gostauto G 8-215-Vilnius/Lithuania Number:+37068579101


آقای ایرفان - دبی

MR. Irfan
Address:dubai/U.A.E:P.O.Box:90397 00971522927580

درباره کارخانه

آجر نسوز نما دیرگداز اراک

محصولات کارخانه فراورده های نسوز دیرگداز اراک

کارخانه تولید آجر نسوز نما دیرگداز اراک به ظرفیت تولید 18000 تن انواع فرآورده هاي نسوز شامل آجر نسوز صنعتي، آجر نسوز شاموتي، آجر نسوز دکوراتیو و تزئيني، آجر نسوز رستیک، آجر نسوز کرافیستون، آجر نسوز پلاک جهت اجرای نماهاي ماندگار ، آجر نسوز لعابدار جهت اجرا و بازسازی بناهای باستانی و نماهای سنتی و آجر نسوز کف و با هدف تأمين نيازهاي روز افزون كشور به این محصول ارزشمند در سال 1370 راه اندازي و مورد بهره برداري قرار گرفت.
اين شرکت پس از گذشت بیش از 25 سال، گام های موثری در جهت پیشبردکیفیت در صنعت ساختمان برداشته است به نحوی که در سالهاي اخير توانسته است با اتكاء‌ بر توان فني و تكنولوژيكي خود و نیز با در اختيار داشتن كادری مجرب در زمينه تحقيقات محصولات نسوز صنعتي و تزئيني، گامهاي وسيعي در راستاي افزايش تنوع توليدات نسوز و تأمين نيازهاي صنايع كشور بويژه صنعت ساختمان برداشته و محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. ضمن اينكه بخش خدمات مهندسي فروش اين كارخانه انجام خدمات فني در زمينه هاي نسوز كاري كوره ها و تجهيزات حرارتي و اجراي نماهاي ماندگار ساختماني را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار داده است.
محصولات نسوز این شرکت با توجه به دارا بودن مزایایی همچون چسبندگی مناسب با انواع ملات ها، ثبات رنگ تحت شرایط مختلف آب و هوایی، استحکام در برابر سرما، گرما، ضربه ، سایش و همچنین با رعایت استانداردهای خاص و با کمترین تلرانس های مجاز تولید و در بسته بندی های منظم به بازار عرضه می گردد که از این رو همواره مورد توجه صاحب نظران و انبوه سازان محترم می باشد. اینک با کوله باری از تجربه به همراه دانش فنی روز دنیا، با استفاده از مهندسین و پرسنل کارآزموده آماده ارائه خدمات به ایران اسلامی می باشیم.
شرکت دیرگداز اراک با افتخار بیان می دارد که با اتخاذ رویکرد توسعه و بهبود مستمر در طی فرایند طراحی، توسعه و تولید گستره ی وسیع آجر نسوز، سعی نموده است تمامی انتظارات مشتریان خود را از آجر نسوز در نظر بگیرد.
و این اعتماد شما مشتریان گرامی است که ما را متمرکز بر اهداف متعالی شرکت نگه داشته، تا در مسیر دستیابی به خلاقیت، مقرون به صرفه بودن محصولات آجر نسوز و رضایت مادام‌العمر مشتریان پیشرو بوده و به عنوان منبعی مطمئن در کیفیت، دوام و زیبایی آجرهای نسوز بیش از ربع قرن همراه شما باشیم.
هنگامی که محصولات آجرنسوز دیرگداز اراک را خریداری می نمایید، در حال سرمایه گذاری بر روی دوام و زیبایی مسحور کننده هستید و ما این سرمایه‌گذاری را ارج می نهیم، زیرا به ما انگیزه ای دوچندان برای تلاش بیشتر و بهتر می دهد.
ما مشتاق هستیم که پرچمدار صنعت تولید آجر نسوز باشیم، تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان را برطرف کرده و پیشاپیش بازارِ روز بایستیم. با پیشرفته ترین امکانات تولیدی و سیستم های کنترل کیفیت، توزیع و خدمات پس از فروش، ما اطمینان حاصل می کنیم اجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک برای ماندگاری و پیشی گرفتن از رویاهای مشتریانمان ساخته می شوند.

آشنایی با آجر نسوز

آشنایی با آجر نسوز

به محصولاتی که در درمای بالای 1200 درجه سانتی‌گراد به کار برده می‌شوند، مواد نسوز گفته می‌شود. آجر یکی از رایج‌ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل خصوصیات ذاتی آن یعنی پایداری در برابر سرما، گرما، رطوبت و زیبایی ظاهری مورد توجه همگان قرار گرفته است. این خواص باعث شده آجر به عنوان پرمصرف‌ترین مصالح در ساختمان محسوب شود. زیبایی و الگوی منظم حاصل از آجر چینی سبب گشته تا از آن به صورت نما در خارج و به عنوان یک عنصر زیبا در طراحی داخلی مدرن مورد استفاده قرار بگیرد و هویتی خاص به ساختمان ببخشد. استفاده از آجر جهت مفروش کردن کف، پله سازی و محوطه‌سازی فارغ از مقاومت مطلوب آن ویژگی‌های این مصالح کویری را در تمام شرایط اقلیمی بیشتر به نمایش می‌گذارد.

  آجر نسوز نما دیرگداز اراک
 آجر نسوز نما دیرگداز اراک
  آجر نسوز نما دیرگداز اراک
 آجر نسوز نما دیرگداز اراک
  آجر نسوز نما دیرگداز اراک
 آجر نسوز نما دیرگداز اراک

آجر با وجود گذشت قرون متمادی، هنوز مدرن است و همراه با زمان پیش می‌رود. یک ساختمان آجری جزئی از طبیعت است و هم‌آوایی آن را نه تنها به هم نمی‌زند بلکه رنگ و فرم چشم‌نوازی به آن می‌بخشد لذا همواره مورد پسند همگان بوده و هست. یک ساختمان آجری همانند یک فرش دستبافت، ترکیبی از سلیقه‌های بی‌انتهای معماران هنرمند است.

امروزه به منظور حفظ و ماندگاری بناهای مهم و خاص در برابر سایش و یخبندان‌های مکرر و قابلیت مصرف در تمامی شرایط اقلیمی از آجر نسوز استفاده می‌شود. ویژگی اصلی آنها تنوع در رنگ، زیبایی و استحکام فوق‌العاده می باشد.

از آنجا که تمامی مصالح ساختمانی، نسبت به تغییر دما و رطوبت واکنش نشان داده و تعییر حجم پیدا می‌کنند، فشارهای ناشی از این تغییرات منجر به پدید آمدن اثرات تخریبی در ساختمان می‌شوند. البته سیستم درزهای انبساطی تا حدودی می‌تواند پتانسیل ترک‌ها و مشکلات ناشی از آن را کاهش دهد اما در بیشتر ساختمان‌ها پیش‌بینی دقیق و لازم کاری بسیار دشوار است که طراحان و مجریان را در پایان و بعد از اجرای پروژه دچار مشکل می‌کند.

به طور کلی این تغییرات به خواص مصالح ساختمانی که بسیار متنوع هستند بستگی دارد، رطوبت یکی از عوامل تخریب‌کننده است که مصالح ساختمانی را در معرض خطر قرار می‌دهد و این عامل آجرهای رسی را بیش‌تر از سایر مصالح تهدید می‌کند زیرا این آجرها به آهستگی در گذر زمان با جذب رطوبت منبسط شده و این انبساط بسیار مشهود بوده و برگشت‌ناپذیر است. میزان تخریب در هر آجر به مواد خام و نیز میزان درجه حرارت در هنگام پخت بستگی دارد. به دلیل وجود این مشکلات، از آجرهای رسی نمی‌توان به منظور تزیین نمای ساختمان در مناطقی که آب و هوای مرطوب و یا تغییر دمای زیاد در شب و روز دارند، استفاده کرد.

البته آجرهای نسوز مرغوبی وجود دارند که در هر شرایط آب و هوایی و در مقابل هرگونه نوسانات دما و رطوبت تغییر ناپذیرند. از طول عمر بالایی برخوردار بوده و به جهت مقاوم بودن در مقابل سایش و فرسایش ماندگاری آن ده‌ها برابر بیشتر از آجرهای معمولی است.

آجر نسوز نما:

  آجر نسوز نما دیرگداز اراک

آجر نسوز نما مواد نسوز و دیرگداز، به مواد معمولا سرامیکی و غیره فلزی گفته می‌شود که می‌توانند در درجه حرارت‌های بالا پایدار باشند. مواد نسوز باید قابلیت حفظ خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارت‌های بالا و شرایط محیط عمل داشته باشند. قدرت پایداری در درجه حرارت‌های زیاد اگرچه یک عامل تعیین‌کننده برای گروه‌بندی یک ماده به عنوان یک دیرگداز می‌باشد ولی با این حال انتظار می‌رود که ماده نسوز در مقابل نیروهای مخرب دیگری که احیانا در شرایط عمل با آن روبرو می‌شود، نیز مقاوم باشد.

عوامل تخریب عبارتند از سایش، ضربه، حمله‌های شیمیایی و بار مکانیکی زیاد. مورد استعمال گوناگون مواد نسوز و شدت و ضعف نیروهای مخرب در شرایط گوناگون استعمال، لزوم تنوع گسترده محصولات نسوز را برای ارضای آن شرایط روشن می‌کند. تعداد محصولات نسوز که با توجه به ترکیبات متنوع و نامحدود مواد دیرگداز مختلف به دست می‌آید، بسیار زیاد است. عناصری که در پوسته زمین بطور گسترده یافت می‌شوند و قادرند ترکیباتی نسوز و پایدار بوجود آورند عبارتند از سیلیسیم، آلومینیوم، منیزیم، کلسیم، کرم، زیرکونیم و کربن. این عناصر اکسیدهای مفیدی نظیر Al2o3 - Sio2 - Zro2 - Mgo بوجود می‌آورند که عناصر و اکسیدهای اصلی صنایع نسوز هستند.

مواد دیرگداز معمولا نقطه ذوب مشخصی ندارند و غالبا در یک دامنه دمایی کم و بیش باریک، ذوب یا نرم می‌شوند، در نتیجه به جای بیان یک نقطه ذوب مخصوص، دمای نرم شدن اندازه‌گیری می‌شود. پس بطور کلی می‌توان محصولاتی را که در درمای بالای 1200 درجه سانتی‌گراد به کار برده می‌شوند را به عنوان مواد نسوز توصیف کرد.