نظر وزیر درباره جدایی راه و مسکن
20
جولای

نظر وزیر درباره جدایی وزارت راه و مسکن

نظر وزیر درباره جدایی وزارت راه و مسکن

جدایی وزارت راه مسکن | دیرگداز گزارش میدهد : طی روز های گذشته با توجه به ارائه طرح جدایی وازرت راه و شهرسازی از سوی مجلس وزیر راه و شهرسازی با طرح تفکیک این وزارتخانه در قالب تبدیل آن به وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت راه و ترابری مخالفت کرد.

بنا به  گزارش  خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در این‌باره بیان کرد: مخالف تفکیک این وزارتخانه به دو بخش هستم. افرادی که به این طرح دامن بزنند خدمتی به وزارتخانه نخواهند کرد. هم‌اکنون زیرساخت‌های حمل و نقل وعمران و شهرسازی با هم آمیخته شده‌اند و در راستای وظایف هم نقش‌آفرینی می‌کنند. تفکیک این وزارتخانه و عملی کردن این طرح باعث نابسامانی و به تاخیر افتادن تمامی وظایف این بخش‌ها می‌شود.

گزارشی از روابط عمومی آجر نسوز دیرگداز در مورد افزایش اجاره بها در بهار 1400

جدایی وزارت راه مسکن | دیرگداز گزارش میدهد : هم اکنون تمامی زیرساخت‌های شهری با هم همخوانی دارند و بنابراین ۱۰۰ درصد مخالف تفکیک وزارتخانه هستم. وی همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود از تعیین تکلیف ۱۵ هزار واحد خالی در پردیس خبر داد‌. وی در این‌باره گفت: وجود ۱۵ هزار خانه خالی در پردیس که واجد تمامی خدمات روبنایی و زیربنایی هستند، معضل است و برای بسیاری از ساکنان مشکل‌ساز شده است، به همین منظور از مدیرعامل پردیس خواستیم تا هشدارهای لازم و اخطار را برای تحویل این واحدها به متقاضیان بدهند چرا‌که خالی ماندن واحدها سبب خسارت به کسانی که در برج‌ها ساکن هستند خواهد شد. ایشان همچنین به آمار دیگری درخصوص وضعیت بازار اجاره مسکن در دوره شیوع کرونا در سال‌جاری اشاره کرد و افزود: تاکنون از سوی مستاجران، یک‌هزار و ۳۰۰ شکایت به شورای حل‌اختلاف ارسال شده که از این تعداد فقط برای ۳۰۰ مورد حکم تخلیه صادر شده و برای یک‌هزار مورد دیگر بین مالک و موجر صلح ایجاد شده است.

به نقل از دنیای اقتصاد

روابط عمومی گروه بین المللی کارخانجات آجرنسوز نما دیرگداز