image

نظرسنجی مشتریان

نظر به اينكه برآورده شدن خواسته ها و افزايش رضايت شما جزء اهداف كلان اين شركت مي باشد، لذا آگاهی از ارزش های مورد نظر شما مي تواند ما را در ارائه محصولات و خدمات بهتر ياری نمايد.
image

اعطای نمایندگی

شرکت دیرگداز اراک به منظور افزایش سطح پوشش ارائه خدمات اقدام به اعطای عاملیت فروش می‌نماید، لذا متقاضیان محترم نسبت به تکمیل فرم اقدام فرمایند.
image

راهنمای نصب آجر نسوز

آجرهای نسوز دیرگداز اراک دارای دستورالعمل نصب خاص خود با توجه به نوع کاربرد در نمای خارجی ، کف و همچنین دکوراسیون داخلی می باشند
image

دریافت کاتالوگ آجرنسوز

آخرین نسخه دیجیتال کاتالوگ محصولات تولیدی شرکت دیرگداز اراک
image

تکسچرهای انواع آجر نسوز

مورد استفاده معماران، طراحان سه بعدی و ...جهت افزایش رئالیسم به رندرهای سه بعدی صحنه های طراحی شده با آجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک
  • 1

آجر نسوز نما

معماری نقش بسیار مهمی در تکامل یک جامعه ایفا می کند. نقش اجتماعی معماری ایجاد چهارچوبی مناسب جهت برقراری ارتباط و تعامل های اجتماعی می باشد. میزان تاثیرگذاری محیط اطراف و تعامل ما با آن، از نقطه نظر کارکرد و زیبایی شناسی، بیش از تصور ما می باشد. این تعامل نحوه ی زندگی ما را شکل داده و در هویت فرهنگی ما نفوذ می کند. تنها نوع مصالح به کار رفته در ساختمان یا محل زندگی و کار نیست که اثر بسزایی در درک فضا دارد، بلکه رنگ، بافت، اندازه و شکل آنها نیز دارای اهمیت بسزایی می باشد.
شرکت دیرگداز اراک با افتخار بیان می دارد که با اتخاذ رویکرد توسعه و بهبود مستمر در طی فرایند طراحی، توسعه و تولید گستره ی وسیع آجر نسوز، تمامی این موارد و تاثیرات آن در نظر گرفته شده است. و این اعتماد شما مشتریان گرامی است که ما را متمرکز بر اهداف متعالی شرکت نگه داشته، تا در مسیر دستیابی به خلاقیت، مقرون به صرفه بودن محصولات آجر نسوز و رضایت مادام‌العمر مشتریان پیشرو باشیم و به عنوان منبعی مطمئن در کیفیت، دوام و زیبایی بیش از نیم قرن همراه شما باشیم.
هنگامی که محصولات آجرنسوز دیرگداز اراک را خریداری می نمایید، در حال سرمایه گذاری بر روی دوام و زیبایی مسحور کننده هستید و ما این سرمایه‌گذاری را ارج می نهیم، زیرا به ما انگیزه ای دوچندان برای تلاش بیشتر و بهتر می دهد. ما مشتاق هستیم که پرچمدار صنعت تولید آجر نسوز باشیم، تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان را برطرف کرده و پیشاپیش بازارِ روز بایستیم. با پیشرفته ترین امکانات تولیدی و سیستم های کنترل کیفیت، توزیع و خدمات پس از فروش، ما اطمینان حاصل می کنیم محصولات شرکت دیرگداز اراک برای ماندگاری و پیشی گرفتن از رویاهای مشتریانمان ساخته می شوند.

آجر نسوز نما شرکت دیرگداز اراک

فرمولاسیون آجر نسوز

مواد و فرمولاسیون دقیق بکار رفته در آجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک، محصولات این شرکت را در جایگاهی ویژه قرار می دهد. ترکیب رنگی منحصر به فرد، به همراه تنالیته های غنی و تنوع بافتی گسترده آجر نسوز ظاهری زیبا به بنای شما می دهد. افتخار ما این است که زیبایی و گرمای آجرهای نسوز تولیدی شرکت ما، هرروزه در کشیده شدن شما به خانه هایتان موثر می باشد .

آجر نسوز نما شرکت دیرگداز اراک

الگوهای چیدمان آجر نسوز

سلایق خلاقانه خود را با استفاده از ترکیبات مختلفی از رنگها، بافتها و چیدمان های متنوع آجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک تحقق ببخشید. انواع آجر نسوز را به نحوی با یکدیگر ترکیب کنید که منعکس کننده سبک منحصر به فرد شما باشند. تنها دستورالعمل، آزادی ترکیب درصدهای مختلف می باشد چون تنها محدودیت تخیل شماست. و در انتها طرحی دارید که بتواند بنای رویایی شما را به واقعیت مبدل نماید.

آجر نسوز نما شرکت دیرگداز اراک

ویژگیهای منحصر به فرد آجر نسوز

هنگامی که تنوع بافت، رنگ و ویژگی های منحصر به فرد یک آجرنسوز آن چیزهایی می باشند که شما به دنبال آن هستید، انتخاب شرکت دیرگداز اراک بسیار آسان می شود. استفاده از پالت چشم نواز رنگ آجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک که وسیع ترین تنوع درفام و غلظت رنگ و همچنین بافت ظاهری را در اختیار دارد، الهام بخش نبوغ و خلاقیت شما در پروژه های طراحی می باشد.

آجر نسوز نما شرکت دیرگداز اراک

سری دکوراتیو آجر نسوز

نقطه ای که در آن فرم و عملکرد در معماری ادغام می شوند، سری آجر نسوز دکوراتیو رخ می نمایند. ترکیب استحکام با پالتهای رنگ جذاب سبب می شود این محصول برتر، زیبایی وصف ناپذیری به پروژه های شما دهد. رنگهای غنی آجر نسوز با الهام از طبیعت به همراه بافتهای متنوع زنده تر گشته، زیبایی و گرمی چشم انداز پروژه هایتان را بهبود بخشنده و تکمیل تر می کنند. این محصول منحصر به فرد با کیفیت و دوام خود یک عمر رضایت خاطر شما را بازتعریف می کنند.

آجر نسوز نما شرکت دیرگداز اراک

قدمت بکارگیری آجر نسوز

بسیاری از آجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک با مطالعه مستمر و منسجم بر روی ساختمان های با شکوه و کهن که اغلب به هسته مرکزی شهرهای تاریخی و باستانی ایران و جهان پرستیژ و اعتبار می بخشند، الهام گرفته شده است. با ارائه این محصولات رنگهای پر جذبه زرد و پرتقالی، که در سال های اخیر در معماری به فراموشی سپرده شده بود، دوباره متولد شده و درخشش و سبکی غیر منتظره را به نمای ساختمان هدیه کرده اند.

آجر نسوز نما شرکت دیرگداز اراک

ترکیب رنگی آجر نسوز

ترکیب رنگهای خیره کننده فراورده های نسوز شرکت دیرگداز اراک گزینه های نامحدودی جهت طراحی ارائه می دهند به نحوی که با بالا بردن پروژه در سطحی کاملاً جدید، نمایی منحصر به فرد و بدون تاریخ مصرف ایجاد می کنند. با استفاده از این آجرهای نسوز بافت نرم با لبه های دقیق در ترکیب با دوام مهندسی مدرن ، زیبایی جاودانی به هر بنایی می بخشند.

آجر نسوز نما شرکت دیرگداز اراک