• 02188506022
  • info@dirgodaz.com
  • 08:00-16:00

آجر نسوز نما

آجر نسوز نما

معماری نقش بسیار مهمی در تکامل فرهنگ یک جامعه را ایفا می کند. نقش اجتماعی معماری ایجاد چهارچوبی مناسب جهت برقراری ارتباط و تعامل های اجتماعی می باشد. میزان تاثیرگذاری محیط اطراف و تعامل ما با آن، از نقطه نظر کارکرد و زیبایی شناسی، بیش از تصور ماست. این تعامل نحوه ی زندگی ما را شکل داده و در هویت فرهنگی ما نفوذ می کند. آجر نسوز نما تنها به عنوان مصالح به کار رفته در ساختمان یا محل زندگی و کار نیست که اثر بسزایی در درک فضا دارد، همچنان رنگ، بافت، اندازه و شکل آنها نیز دارای اهمیت بسزایی می باشد.

دیرگداز پرچمدار تولید مدرن آجر نسوز مدرن

شرکت دیرگداز اراک با افتخار بیان می دارد که با اتخاذ رویکرد توسعه و بهبود مستمر در طی فرایند طراحی، توسعه و تولید گستره ی وسیع آجر نسوز نما، تمامی این موارد و تاثیرات آن در نظر گرفته شده است.

و این اعتماد شما مشتریان گرامی است که ما را متمرکز بر اهداف متعالی شرکت نگه داشته، تا در مسیر دستیابی به خلاقیت، مقرون به صرفه بودن محصولات آجر نسوز نما و رضایت مادام‌العمر مشتریان پیشرو باشیم و به عنوان منبعی مطمئن در کیفیت، دوام و زیبایی بیش از نیم قرن همراه شما باشیم.

هنگامی که محصولات آجرنسوز دیرگداز اراک را خریداری می نمایید، در حال سرمایه گذاری بر روی دوام و زیبایی مسحور کننده هستید و این شرکت این سرمایه‌گذاری را ارج می نهد، زیرا باعث انگیزه ای دوچندان برای تلاش بیشتر و بهتر می شود.

ما مشتاق هستیم که پرچمدار صنعت تولید آجر نسوز باشیم، تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان را برطرف کرده و پیشاپیش بازارِ روز بایستیم. با پیشرفته ترین امکانات تولیدی و سیستم های کنترل کیفیت، توزیع و خدمات پس از فروش، ما اطمینان حاصل می کنیم محصولات شرکت دیرگداز اراک برای ماندگاری و پیشی گرفتن از رویاهای مشتریانمان ساخته می شوند.

الگوهای چیدمان آجر نسوز

سلایق خلاقانه خود را با استفاده از ترکیبات مختلفی از رنگها، بافتها و چیدمان های متنوع آجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک تحقق ببخشید. انواع آجر نسوز را به نحوی با یکدیگر ترکیب کنید که منعکس کننده سبک منحصر به فرد شما باشند. تنها دستورالعمل، آزادی ترکیب درصدهای مختلف می باشد چون تنها محدودیت تخیل شماست. و در انتها طرحی دارید که بتواند بنای رویایی شما را به واقعیت مبدل نماید.

ویژگیهای منحصر به فرد آجر نسوز

سلایق خلاقانه خود را با استفاده از ترکیبات مختلفی از رنگها، بافتها و چیدمان های متنوع آجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک تحقق ببخشید. انواع آجر نسوز را به نحوی با یکدیگر ترکیب کنید که منعکس کننده سبک منحصر به فرد شما باشند. تنها دستورالعمل، آزادی ترکیب درصدهای مختلف می باشد چون تنها محدودیت تخیل شماست. و در انتها طرحی دارید که بتواند بنای رویایی شما را به واقعیت مبدل نماید.

فرمولاسیون آجر نسوز

مواد و فرمولاسیون دقیق بکار رفته در آجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک، محصولات این شرکت را در جایگاهی ویژه قرار می دهد. ترکیب رنگی منحصر به فرد، به همراه تنالیته های غنی و تنوع بافتی گسترده آجر نسوز ظاهری زیبا به بنای شما می دهد. افتخار ما این است که زیبایی و گرمای آجرهای نسوز تولیدی شرکت ما، هرروزه در کشیده شدن شما به خانه هایتان موثر می باشد
.

ترکیب رنگی آجر نسوز

ترکیب رنگهای خیره کننده فراورده های نسوز شرکت دیرگداز اراک گزینه های نامحدودی جهت طراحی ارائه می دهند به نحوی که با بالا بردن پروژه در سطحی کاملاً جدید، نمایی منحصر به فرد و بدون تاریخ مصرف ایجاد می کنند. با استفاده از این آجرهای نسوز بافت نرم با لبه های دقیق در ترکیب با دوام مهندسی مدرن ، زیبایی جاودانی به هر بنایی می بخشند.

قدمت بکارگیری آجر نسوز

بسیاری از آجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک با مطالعه مستمر و منسجم بر روی ساختمان های با شکوه و کهن که اغلب به هسته مرکزی شهرهای تاریخی و باستانی ایران و جهان پرستیژ و اعتبار می بخشند، الهام گرفته شده است. با ارائه این محصولات رنگهای پر جذبه زرد و پرتقالی، که در سال های اخیر در معماری به فراموشی سپرده شده بود، دوباره متولد شده و درخشش و سبکی غیر منتظره را به نمای ساختمان هدیه کرده اند.

سری دکوراتیو آجر نسوز

نقطه ای که در آن فرم و عملکرد در معماری ادغام می شوند، سری آجر نسوز دکوراتیو رخ می نمایند. ترکیب استحکام با پالتهای رنگ جذاب سبب می شود این محصول برتر، زیبایی وصف ناپذیری به پروژه های شما دهد. رنگهای غنی آجر نسوز با الهام از طبیعت به همراه بافتهای متنوع زنده تر گشته، زیبایی و گرمی چشم انداز پروژه هایتان را بهبود بخشنده و تکمیل تر می کنند. این محصول منحصر به فرد با کیفیت و دوام خود یک عمر رضایت خاطر شما را بازتعریف می کنند.