• 02188506022
  • info@dirgodaz.com
  • 08:00-16:00

سقف های آجرنسوز

سقف های آجرنسوز

سقف های آجرنسوز امکانات جدیدی برای معماران در خلق آثار خود  ایجاد می کنند.

سقف های آجرنسوز تنها توسط قوانین جاذبه و توانایی نصب آنها محدود می شوند و هیچگونه محدودیت دیگری در طراحی ندارند. با استفاده از آجرنسوز به رنگ سفید کامل ، معماران فضاهای آرامش بخشی را در زیر برآمدگی هایی که با آجرنسوز ایجاد می شود بوجود می آورند. آجرنسوز سفید و تزئینات سیاه و سفید اطراف پنجره ها و درها به طرز لوکس آمیخته ای ، با قرار دادن آجر در سقف و زمین، فضای داخلی و خارجی منحصر به فردی را ایجاد می نماید. ادامه آجر نسوز از نمای ساختمان به سقف باعث افزایش ظاهر مدرن و یکپارچه خانه می شود.

در حال حاضر در اروپا یک روند پرقدرت شروع به جای گرفتن در میان طراحان ساختمان کرده است: سقف های آجرنسوز. این شیوه مدرن و جدید معماری ساختمان علاوه بر معرفی کاربردهای مختلف سقف های آجر نسوز، امکانات معماری جدیدی به طراحان منتقل می نمایند. بسیاری از معماری های پیاده سازی شده با سقف آجر نسوز به شدت تحت تأثیر آرت دکو هستند. منحنی های نرم ، الگوهای هندسی و نمای منوکروماتیک یک دست برای ایجاد یک احساس مدرن در کنار هم قرار می گیرند.

امکانات جدید سقف های آجرنسوز

معماری مدرن موتور محرک گردشگری مدرن:

سرگرمی، غذا، فرهنگ ، گشت و گذار در آثار باستانی و آشنایی با مردم محلی همه از دلایل مهم سفر و گردشگری مردم در سراسر جهان هستند. با این حال، یک عامل مشترک که ما را به کشف مکان های جدید ترغیب می کند، تجربه نزدیک شهرها و مناظر شهری و نیز آثار مدرن معماری در شهرهایی جدا از محیط شهری آشنای خودمان است.

به عنوان مثال ، هنگامی که گردشگران چینی در شهر کپنهاگ کشور دانمارک سفر می کنند، ممکن است مسیرهای دوچرخه سواری پر پیچ و خم پایتخت، پارک های سرسبز و ساختمان های اسکاندیناوی با معماری آجری را که در جای جای شهر به نمایش گذاشته شده است، تحسین کنند. به همین ترتیب، یک گردشگر دانمارکی مطمئناً با بزرگی نفسگیر شهر پکن ، با بیش از  9 میلیون دوچرخه در حال تردد و همچنین نمایش فرهنگ باستانی چین در کنار جامعه مدرن بسیار متحر خواهد شد. عنصر اصلی مورد نظر در اینجا همان اتمسفر محیط اطراف است: رابطه بین افراد و محیط اطراف که باعث ایجاد روحیه خاصی می شود.

سقف های آجرنسوز در زیبایی محیط شهری

سقف آجر نسوز در لابی ساختمان ها

سقف آجری در لابی ها اگر شامل وسایل روشنایی یکپارچه باشد و با افزودن بافت و حس گرما ، احساس صمیمی تری را هنگام ورود به ساختمان در بیننده ایجاد می نماید.

در بسیاری از اوقات سقف های آجرنسوز پیش ساخته، تنها حالتی هستند که نیازهای فنی یک ساختمان خاص را برآورده می کنند. این سقف های به صورت پیش ساخته در خارج از ساختمان ساخته می شوند و سپس در ناحیه مورد نظر نصب می گردند. پیش ساخته به این معنی است که سقف ها تحت شرایط بسیار کنترل شده و قابل پیش بینی با کارایی بیشتر ساخته می شوند و چالش ها و شگفتی های ذاتی ساخت و ساز در ارتفاع بالا و برخلاف جاذبه را از بین می برند.

سقف آجر نسوز همچنین به عنوان یک میراگر صوتی عمل می کند و تجربه صدای فوق العاده ای را در لابی ها فراهم می کند.

سقف های آجرنسوز در لابی ساختمان ها

سقف آجر نسوز در ورودی ساختمان ها

در سطح زمین ، سایبان ورودی سقف آجر نسوز برای استقبال ساکنان از ساختمان گسترده می شود. همانطور که آجرنسوز در ادامه سقف به قسمت جلوی تاج پوشش داده می شود ، از زیر به زیبایی روشن شده و به نظر می رسد الگوی اتصال آجرهای نسوز شما را به سمت درب ورودی می کشاند.

چشم انداز معماری بوجود آمده به این روش به نام آجرنسوز بزرگ اندازه معروف است که به معنای بیان بصری شکل آجرهای نسوز در مقیاس اندازه ساختمان است.

سقف های آجرنسوز رنگ سفید و مشکی