• 02188506022
  • info@dirgodaz.com
  • 08:00-16:00

درباره کارخانه

نمای ساختمان با آجرنسوز دیرگداز اراک قرمز رندم com

گروه بین المللی کارخانجات دیرگداز

اولین کارخانه تولید آجر نسوز نما در شرکت دیرگداز به ظرفیت تولید 18000 تن انواع فرآورده هاي نسوز شامل آجر نسوز صنعتي، آجر نسوز شاموتي، آجر نسوز دکوراتیو و تزئيني، آجر نسوز رستیک، آجر نسوز کرافیستون، آجر نسوز پلاک جهت اجرای نماهاي ماندگار ، آجر نسوز لعابدار جهت اجرا و بازسازی بناهای باستانی و نماهای سنتی و آجر نسوز کف و با هدف تأمين نيازهاي روز افزون كشور به این محصول ارزشمند در سال 1370 راه اندازي و مورد بهره برداري قرار گرفت.

اين شرکت پس از گذشت بیش از 32 سال، گام های موثری در جهت پیشبردکیفیت در صنعت ساختمان برداشته است به نحوی که در سالهاي اخير توانسته است با اتكاء‌ بر توان فني و تكنولوژيكي خود و نیز با در اختيار داشتن كادری مجرب در زمينه تحقيقات محصولات نسوز صنعتي و تزئيني، گامهاي وسيعي در راستاي افزايش تنوع توليدات نسوز و تأمين نيازهاي صنايع كشور بويژه صنعت ساختمان برداشته و محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. ضمن اينكه بخش خدمات مهندسي فروش اين كارخانه انجام خدمات فني در زمينه هاي نسوز كاري كوره ها و تجهيزات حرارتي و اجراي نماهاي ماندگار ساختماني را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار داده است.

محصولات نسوز این شرکت با توجه به دارا بودن مزایایی همچون چسبندگی مناسب با انواع ملات ها، ثبات رنگ تحت شرایط مختلف آب و هوایی، استحکام در برابر سرما، گرما، ضربه ، سایش و همچنین با رعایت استانداردهای خاص و با کمترین تلرانس های مجاز تولید و در بسته بندی های منظم به بازار عرضه می گردد که از این رو همواره مورد توجه صاحب نظران و انبوه سازان محترم می باشد. اینک با کوله باری از تجربه به همراه دانش فنی روز دنیا، با استفاده از مهندسین و پرسنل کارآزموده آماده ارائه خدمات به ایران اسلامی می باشیم.

بهبود مستمر در کلیه بخش های کارخانه

شرکت دیرگداز اراک با افتخار بیان می دارد که با اتخاذ رویکرد توسعه و بهبود مستمر در طی فرایند طراحی، توسعه و تولید گستره ی وسیع آجر نسوز، سعی نموده است تمامی انتظارات مشتریان خود را از آجر نسوز در نظر بگیرد.

و این اعتماد شما مشتریان گرامی است که ما را متمرکز بر اهداف متعالی شرکت نگه داشته، تا در مسیر دستیابی به خلاقیت، مقرون به صرفه بودن محصولات آجر نسوز و رضایت مادام‌العمر مشتریان پیشرو بوده و به عنوان منبعی مطمئن در کیفیت، دوام و زیبایی آجرهای نسوز بیش از ربع قرن همراه شما باشیم.

هنگامی که محصولات آجرنسوز دیرگداز اراک را خریداری می نمایید، در حال سرمایه گذاری بر روی دوام و زیبایی مسحور کننده هستید و ما این سرمایه‌گذاری را ارج می نهیم، زیرا به ما انگیزه ای دوچندان برای تلاش بیشتر و بهتر می دهد.

ما مشتاق هستیم که پرچمدار صنعت تولید آجر نسوز باشیم، تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان را برطرف کرده و پیشاپیش بازارِ روز بایستیم. با پیشرفته ترین امکانات تولیدی و سیستم های کنترل کیفیت، توزیع و خدمات پس از فروش، ما اطمینان حاصل می کنیم اجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک برای ماندگاری و پیشی گرفتن از رویاهای مشتریانمان ساخته می شوند.

درباره آجر نسوز پلاک

آجر نسوز پلاک

جهت استفاده در نمای داخلی و خارجی

مشاهده محصولات

درباره آجر نسوز صخره ای

آجر نسوز کرافستون

جهت بکارگیری در طراحی داخلی و نما

مشاهده محصولات

درباره آجر نسوز دکوراتیو

آجر نسوز دکوراتیو

جهت طراحی داخلی و نما

مشاهده محصولات

درباره آجر نسوز کف

آجرنسوز کف

جهت اجرای پارکینگ

مشاهده محصولات