• 02188506022
  • info@dirgodaz.com
  • 08:00-16:00

طراحی داخلی با آجر نسوز

طراحی داخلی با آجر نسوز

دیوار آجر نسوز در طراحی داخلی ترکیبی شگفت انگیز با هر سبکی ارائه می دهد و اینکه شما در طراحی داخلی فضای خود عاشق سبک مدرن باشید و یا سبک کلاسیک را بیشتر ترجیح می دهید در استفاده از این دیوارها تاثیر چندانی ندارد.
دیوارهای پوشیده شده با آجر نسوز در دهه های آخر قرن بیستم مورد استقبال زیادی قرار گرفتند و روز به روز نیز به شمار علاقمندان بکارگیری این دیوارها در طراحی داخلی افزوده می گردد.

در چند سال گذشته معماران و صاحبان خانه ها به طور شگرفی به سمت دیوارهای آجر نسوز جذب شده اند و هر زمان که آنها نیاز به بافتی ملموس، هویتی منحصر به فرد و جذابیتی بی انتها در فضاهای مختلف ساختمان داشته اند، آنرا به عنوان راه حلی کامل و زیبا جهت طراحی داخلی فضاهای خود در نظر می گیرند.
این نوع از دیوارها در طراحی داخلی واقعا شگفت انگیز ظاهر شده و به طراحی شما هویت مثال زدنی اضافه می کنند. اتمسفر به کارگیری محصولات شرکت دیرگداز اراک به فضای مورد نظر شما در طراحی داخلی ظاهری جذاب می دهد.

مهم نیست که شما تصمیم به ایجاد یک اتاق خواب، حمام و یا اتاق نشیمن گرفته اید. هر قسمتی ظاهری مجذوب کننده با این دیوارهای آجرنسوز پیدا خواهد کرد.
طراحی داخلی ساختمان های تاریخی و کلاسیک را نمی توان بدون این نوع دیوارها در آنها تصور کرد. دیوارهای آجری می توانند همچنین در دیگر فضاهای زندگی بکار گرفته شوند.

سبک های مختلف طراحی داخلی با آجر نسوز

برای برخی، بکارگیری دیوار آجرنسوز در اتاق نشیمن بیانگر گذشته تاریخی و غنی ساختمان و ترکیبی از گذشته و حال می باشد. برای برخی دیگر، این سبک طراحی راهی است برای اضافه کردن ظرافت و هویت به فضای داخلی خسته کننده ای که تحت سلطه شیشه و سنگ طراحی شده است.

مهم نیست که شما چه دلیلی برای بکارگیری این سبک دارید، هیچ شکی در این واقعیت وجود ندارد که دیوارهای آجر نسوز آمده اند تا در سبک های طراحی داخلی باقی بمانند.
دیوار آجری در اتاق نشیمن می تواند با تنوع گسترده ای از چیدمان و رنگ آجر نسوز متناسب با سبک های مختلف مورد نظر شما بکارگرفته شوند از سبکی سنتی یا کلاسیک تا سبکی مدرن و با طراحی معاصر.
دیوارهای آجر نسوز با رنگهای روشن می توانند پس زمینه ای هوشمندانه برای المان های چوبی سبک های مختلف طراحی داخلی ایجاد کنند.

استفاده از این رنگها در یک اتاق نشیمن، نور و محیطی شادی بخش که در آن نور طبیعی تقویت شده است را برای ایجاد فضایی با طراوت بکارمی گیرد وسبب می شود اتاق نشیمنی زیبا و منحصر به فرد بوجود بیاید.
لازم است به این نکته توجه کنیم که تزئین یک اتاق با دیوارهای آجری نیاز به نظم و انضباط به مراتب بیشتری دارد چون به عنوان یک ترکیب التقاطی می تواند به دلیل برنامه ریزی نامناسب به سرعت به طرحی درهم و برهم تبدیل شود.

در انتها مجموعه ای از تصاویر زیبا از ایده های طراحی داخلی با آجر نسوز ارائه می گردند، امیدواریم الهام بخش شما برای ایجاد فضایی خاص متناسب با سلیقه خودتان باشند.