تاثیر کمبود برق بر افزایش قیمت آهن آلات
15
جولای

نایب رئیس اتحادیه آهن‌فروشان شهر اهواز : کمبود برق بر افزایش قیمت آهن آلات تأثیر دارد

نایب رئیس اتحادیه آهن‌فروشان شهر اهواز : کمبود برق بر افزایش قیمت آهن آلات تأثیر دارد

تأثیر کمبود برق _ دیرگداز گزارش میدهد : نایب رئیس اتحادیه آهن‌فروشان اهواز با اشاره به تاثیر کمبود برق بر کاهش تولید و افزایش قیمت آهن بیان کرد : کمبود برق باعث شده است که کارخانه‌های تولید فولاد نتوانند به صورت تمام وقت فعالیت کنند زیرا این کارخانه‌ها، بیشترین میزان مصرف برق را دارند.

رضا نادری درباره آخرین وضعیت بازار آهن اظهار کرد: قیمت میلگرد از ۱۷ تیرماه تاکنون هر کیلوگرم یک هزار تومان افزایش داشته است و این افزایش قیمت، تحت تأثیر از افزایش قیمت نفت و حامل‌های انرژی در سطح جهانی است.

همچنین وی افزود: علاوه بر افزایش جهانی قیمت حامل‌های انرژی، کمبود برق باعث شده است که کارخانه‌های تولید فولاد نتوانند به صورت تمام وقت کار کنند زیرا این کارخانه‌ها، بیشترین مصرف برق را دارند.

نایب رئیس اتحادیه آهن‌فروشان اهواز با اشاره به قیمت میلگرد در بازار گفت: قیمت آهن نسبت به هفته گذشته تاکنون با افزایش یک هزار و ۴۰۰ تومانی روبه‌رو شده است و به هر کیلوگرم ۱۷ هزار تومان رسیده است.

خبری از مناطق مستعد ریزش قیمت به گزارش روابط عمومی آجرنسوز دیرگداز

نادری افزود: از سوی دیگر قیمت مواد اولیه ذوب به دلیل کاهش تقاضای کارخانه‌ها که متاثر از محدودیت برق است، با کاهش روبرو شده است.

وی گفت: مشخص نیست که روند کنونی بازار آهن تا کی ادامه خواهد داشت ولی قطعا قیمت آهن افزایشی خواهد بود. گزارشی از تأثیر کمبود برق _ دیرگداز .

به نقل از ایسنا

روابط عمومی گروه بین المللی کارخانجات آجرنسوز نما دیرگداز