بازدید رئیس کمیسیون عمران مجلس از دیرگداز
19
سپتامبر

بازدید رئیس کمیسیون عمران مجلس از دیرگداز اراک در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

بازدید رئیس کمیسیون عمران مجلس از دیرگداز اراک در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

صنعت ساختمان | دیرگداز گزارش می دهد: محمد رضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در روز اول نمایشگاه صنعت ساختمان که در تاریخ 22 الی 25 شهریور ماه 1400 برگزار شد از غرفه آجر نسوز دیرگداز بازدید کرد . وی با حضور در غرفه دیرگداز به همراه آقای علی حیدر گودرزی مدیر عامل محترم شرکت دیرگداز و همچنین جمعی از خبرنگاران به بررسی و بازدید از غرفه پرداخت.

وی در ادامه در حضور خبرنگاران بیان اینکه تمام بررسی‌های لازم و منابع مالی برای ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی صورت گرفته است، گفت: بر اساس قانون جهش تولید مسکن و قانون بودجه امسال ۲۶۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به همراه اقساط بازگشتی خط اعتباری مسکن مهر و تمامی درآمد‌هایی که از محل خانه‌های خالی، خانه‌های لوکس و زمین‌های بایر در نظر گرفته ایم، به صورت کامل در صندوق ملی مسکن تجمیع می‌شوند.

او ادامه داد: مقرر شده نرخ سود تسهیلات ساخت مسکن بین ۱۰ تا ۱۲ درصد و با بازپرداخت بالای ۲۰ سال باشد تا تمامی مردم و متقاضیان بتوانند از آن استفاده کنند.

 محمد رضا رضایی کوچی درباره خرید هواپیمای جدید گفت: ۵۰ درصد هواپیما‌های کشور فرسوده شده اند، در حالی که تقاضای سفر‌های هوایی بسیار بالاست. ایشان با بیان اینکه هزینه هر یک ساعت-صندلی هواپیما ۹۰۰ هزار تومان است، یادآور شد: این نرخی است که سازمان هواپیمایی کشوری مصوب کرده است، بنابراین باید به سمت وارد کردن هواپیما‌های جدید حرکت کنیم.

استقبال مسئولین از حضور در غرفه گروه بین المللی کارخانجات آجر نسوز نما دیرگداز در این دوره از نمایشگاه بین المللی دال بر رشد روز افزون کیفیت محصولات این مجموعه هست که با تلاش این گروه شاهد پیشرفت هر روزه و کسب رضایت همراهان خود به صورت مداوم خواهد بود .

روابط عمومی گروه بین المللی کارخانجات آجر نسوز نما دیرگداز