بازدید وزیر راه و شهرسازی از دیرگداز
18
سپتامبر

بازدید وزیر راه و شهرسازی کشور از دیرگداز اراک در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

بازدید وزیر راه و شهرسازی از دیرگداز اراک در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمان | دیرگداز گزارش می دهد: بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان صبح دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهر سازی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

وزیر راه و شهر سازی و هیئت همراه ایشان از غرفه آجر نسوز دیرگداز از نزدیک بازدید نمودند و طی گفت و گویی صمیمانه ای که با جناب آقای علی حیدر گودرزی مدیر عامل محترم شرکت دیرگداز در مورد محصولات و دستاوردهای جدید این مجموعه داشتند از کیفیت محصولات ساخت  دیرگداز ابراز خرسندی نمودند

این نمایشگاه از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۵ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد  و تعداد ۶۳۰ شرکت و همچنین نمایندگان هشت کشور ایران، فنلاند، کانادا، چین، ترکیه، اندونزی، کره جنوبی و آلمان در آن حضور داشتند.

در ضمن ۱۲۰ نفر عضو هیات تجاری از کشورهای ترکیه، عراق، افغانستان، کنیا، اندونزی، سوریه و امارات متحده عربی در این نمایشگاه حاضر شدند .

سومین فستیوال معماری ایران و کارگاه‌های آموزشی در حوزه بازارهای صادراتی از جمله برنامه‌های جانبی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان بود.

نمایشگاه صنعت ساختمان | دیرگداز گزارش می دهد: این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان در سطح کشور است و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تشکل‌های تخصصی و حرفه‌ای در حوزه صنعت ساختمان و سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان نیز در آن حضور بهم رساندند.

طی روال سال های گذشته گروه بین المللی کارخانجات آجر نسوز نما دیرگداز با قدرت و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در این دوره نمایشگاه حضور داشت و مورد توجه علاقمندان در این حوزه قرار گرفت همچنین با استقبال چشم گیری از فعالان مرتبط در این عرصه روبرو شد .

بازدید رستمی بازدید وزیر راه و شهرسازی از دیرگداز

 

 

روابط عمومی گروه بین المللی کارخانجات آجر نسوز نما دیرگداز