بازدید رییس صنعت معدن تجارت از دیرگداز
21
سپتامبر

بازدید رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی از دیرگداز

بازدید رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی و هیئت همراه ایشان از دیرگداز

بازدید مسئولان | دیرگداز گزارش می دهد : در جریان بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که در محل نمایشگاه تهران برگزار شد دیرگداز افتخار بازدید شخصیت های برجسته ای را از غرفه خود داشته است.

در این راستا جناب آقای مهندس جعفری رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی و هیئت همراه ایشان در روز سوم نمایشگاه از غرفه دیرگداز بازدید نمودند و تولیدات جدید دیرگداز را مورد مشاهده قرار دادند . ایشان از مجموعه فعالیت های گروه دیرگداز که به رشد اقتصادی استان کمک کرده و باعث اشتغال زایی افراد شده و در سطح کشور و منطقه کیفیت شناخته شده ای دارد ابراز خرسندی کردند .

بازدید مسئولان | دیرگداز : حضور و بازدید مسئولان در این دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان  از غرفه دیرگداز دلیلی بر کیفیت ، پیشرفت و مسیر درست این مجموعه است.

این نمایشگاه از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۵ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد  و تعداد ۶۳۰ شرکت و همچنین نمایندگان هشت کشور ایران، فنلاند، کانادا، چین، ترکیه، اندونزی، کره جنوبی و آلمان در آن حضور داشتند.

در ضمن ۱۲۰ نفر عضو هیات تجاری از کشورهای ترکیه، عراق، افغانستان، کنیا، اندونزی، سوریه و امارات متحده عربی در این نمایشگاه حاضر شدند .

گروه بازدید هیئت صنعت معدن تجارت استان مرکزی از دیرگداز
بازدید هیئت صنعت معدن تجارت استان مرکزی از غرفه دیرگداز

 

روابط عمومی گروه بین المللی کارخانجات آجر نسوز نما دیرگداز